Marta Pawłowska z kl. VA zakwalifikowała się do Finału Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego online „Dziecięce interpretacje twórczości polskich noblistów”

Data: 17-04-2023

Z radością pragniemy poinformować, że Marta Pawłowska, uczennica kl. VA SP Wicko, została zakwalifikowana do Finału Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego online „Dziecięce interpretacje twórczości polskich noblistów”!

Gorąco gratulujemy! Marta przygotowała swoją interpretację wiersza Wisławy Szymborskiej pt. "Perspektywa" pod kierunkiem swojej polonistki, Pani Doroty Halas.

Finał konkursu odbędzie się 23 kwietnia 2023. Organizatorem Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego online „Dziecięce interpretacje twórczości polskich noblistów” w wersji on-line jest Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Łupawie.

Pełna lista zakwalifikowanych uczniów znajduje się na stronie szkoły w Łupawie pod tym linkiem.

Finał Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego online „Dziecięce interpretacje twórczości polskich noblistów”