Marta Gryciuk i Roksana Kwidzińska - nasze tegoroczne posłanki XXIX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Data: 30-04-2023

Posłanki XXIX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Miło nam poinformować, że nasze uczennice z kl. VIIIC, Marta Gryciuk i Roksana Kwidzińska, zostały wybrane posłankami XXIX SDiM.

Dziewczyny wykonały projekt edukacyjny związany z tegorocznym tematem sesji: "Zginąć, ale z honorem (Krystyna Budnicka). Bohaterska walka zbrojna żydowskich organizacji bojowych z Niemcami z perspektywy 80 lat – o ludzki, społeczny i narodowy honor oraz godność, na przykładzie powstania w getcie warszawskim".

Pod linkiem można znaleźć stronę internetową, przygotowaną przez Martę i Roksanę: https://6422e72e5dfe8.site123.me/

Gratulujemy!!!

Źródło info i fot. FB SP Wicko