Konkurs plastyczny "Krajobraz odnawialnych źródeł energii" rozstrzygnięty!

Data: 10-06-2024

Konkurs plastyczny "Krajobraz odnawialnych źródeł energii" rozstrzygnięty!

W konkursie wzięło udział łącznie 118 prac. W kategorii klas I-II zgłoszonych zostało 61 prac,  w kategorii klas III-IV 57 prac. Uczniowskie prace przybyły do nas z dziewięciu szkół:

• SP Wicko
  • SP 3 Lębork
  • SP 4 Lębork
  • SP Łeba
  • SP Szczenurze
  • SP Maszewko
  • MDK Lębork
  • SP Przeryte
  • SP Pieski.

Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi już 14 czerwca 2024, a tymczasem prezentujemy nadesłane prace.

Źródło info i fot.: FB SP Wicko

Grafika 1: Konkurs plastyczny "Krajobraz odnawialnych źródeł energii" rozstrzygnięty!
Grafika 2: Konkurs plastyczny "Krajobraz odnawialnych źródeł energii" rozstrzygnięty!
Grafika 3: Konkurs plastyczny "Krajobraz odnawialnych źródeł energii" rozstrzygnięty!
Grafika 4: Konkurs plastyczny "Krajobraz odnawialnych źródeł energii" rozstrzygnięty!
Grafika 5: Konkurs plastyczny "Krajobraz odnawialnych źródeł energii" rozstrzygnięty!
Grafika 6: Konkurs plastyczny "Krajobraz odnawialnych źródeł energii" rozstrzygnięty!