Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów!

Data: 16-11-2021

15 listopada 2021 roku reprezentacja chłopców z naszej szkoły wzięła udział w półfinale wojewódzkim w unihokeja w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju, który odbył się w Wejherowie, wzięły udział cztery najlepsze drużyny z powiatów wejherowskiego (SP-8 Wejherowo), puckiego (SP Starzyno), kartuskiego (SP Tuchlino) oraz lęborskiego (SP Wicko). Nasz zespół zagrał najlepsze zawody w dotychczasowych eliminacjach, finał wojewódzki był bardzo blisko. Poziom sportowy poszczególnych zespołów był  wyrównany. Zespół z Wicka wygrał z SP Tuchlino oraz SP-8 Wejherowo, mimo bardzo ambitnej walki uległ (1:2) zespołowi ze Starzyna, który wywalczył pierwsze miejsce, drugie miejsce dla Wicka, trzecie Tuchlino, czwarte Wejherowo. Wielkie gratulacje dla całego zespołu.

tekst i fot. Waldemar Juszczak

zawody sportowe