Klasy czwarte pojechały do lęborskiego kina na film "Kajtek Czarodziej"

Data: 15-12-2023

"Kajtek Czarodziej" to nowy film w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz na podstawie klasycznej powieści baśniowej autorstwa Janusza Korczaka. Uczy tolerancji i pokazuje, że największą w życiu każdego człowieka magią jest wzajemne zrozumienie i miłość, a nie czary. Dziś doświadczyli tego nasi czwartoklasiści, wyjeżdżając do kina "Fregata" w Lęborku na projekcję "Kajtka". Mamy nadzieję, że szlachetne przesłanie filmu i książki Korczaka trafi im do serca. Nasze dzieciaki mówią, że im się podobało:)

oprac. tekstu: Magdalena Kubiak

fot.: I. Lewicka, M.Wójcicka

Grafika 1: Klasy czwarte pojechały do lęborskiego kina na film "Kajtek Czarodziej"
Grafika 2: Klasy czwarte pojechały do lęborskiego kina na film "Kajtek Czarodziej"
Grafika 3: Klasy czwarte pojechały do lęborskiego kina na film "Kajtek Czarodziej"
Grafika 4: Klasy czwarte pojechały do lęborskiego kina na film "Kajtek Czarodziej"
Grafika 5: Klasy czwarte pojechały do lęborskiego kina na film "Kajtek Czarodziej"
Grafika 6: Klasy czwarte pojechały do lęborskiego kina na film "Kajtek Czarodziej"
Grafika 7: Klasy czwarte pojechały do lęborskiego kina na film "Kajtek Czarodziej"
Grafika 8: Klasy czwarte pojechały do lęborskiego kina na film "Kajtek Czarodziej"
Grafika 9: Klasy czwarte pojechały do lęborskiego kina na film "Kajtek Czarodziej"
Grafika 10: Klasy czwarte pojechały do lęborskiego kina na film "Kajtek Czarodziej"