Już jutro obchody Narodowego Czytania "Ballad i romansów" Adama Mickiewicza w sali widowiskowej GOKiS-u

Data: 01-09-2022

Już jutro (02.09.2022) rozpoczynamy w naszej gminie ogólnopolskie obchody Narodowego Czytania "Ballad i romansów" Adama Mickiewicza w sali widowiskowej GOKiS-u w Wicku. W przedstawieniu przygotowanym przez Panią Jolantę Juszkiewicz, założycielkę Kropka Theatre, zaprezentowane zostaną fragmenty 3 Mickiewiczowskich ballad. Na tegoroczne obchody Narodowego Czytania zapraszamy klasy ósme i siódmą SP Wicko. To w tych klasach omawiane będą wybrane ballady i romanse Mistrza Adama i mogą też pojawić się one na egzaminie klas ósmych w tym roku szkolnym, zatem warto skorzystać z podanych treści. Rozpoczynamy punktualnie o godz. 8.35. Zapraszamy!

Narodowe Czytanie "Ballad i romansów" A. Mickiewicza - plakat