Data: 26-11-2023

Kolejny sukces sportowców naszej szkoły! Tym razem to dziewczęta starsze w zawodach powiatowych w koszykówce 3x3 mogą pochwalić się swoimi wynikami. Dwa zwycięstwa i dwie porażki w turnieju dały dziewczętom z Wicka III miejsce w powiecie. Gratulacje!!!

Skład zespołu: Adrianna Kozdrowska, Michalina Godula, Amelia Bikowska, Julia Klebba.

Źródło info i fot.: FB SP Wicko

Grafika 1:  III miejsce w powiecie drużyny dziewcząt starszych SP Wicko w rozgrywkach koszykowych!
Grafika 2:  III miejsce w powiecie drużyny dziewcząt starszych SP Wicko w rozgrywkach koszykowych!
Grafika 3:  III miejsce w powiecie drużyny dziewcząt starszych SP Wicko w rozgrywkach koszykowych!
Grafika 4:  III miejsce w powiecie drużyny dziewcząt starszych SP Wicko w rozgrywkach koszykowych!