III bieg o Grand Prix Lęborka

Data: 07-11-2021

Ponad dwudziestoosobowa reprezentacja z naszej szkoły wzięła udział 6 listopada, w kolejnym już III Biegu o Grand Prix Lęborka. Bieg ten miał bogatszą oprawę niż zazwyczaj, ponieważ rozgrywany był by uczcić kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekały nagrody rzeczowe, medale oraz okazałe puchary.  Kolejny bardzo dobry występ zaliczyła Marcelina Godula, która z dużą przewagą wygrała po raz drugi kategorię "skrzaty" i z dumą pozowała do zdjęcia z pięknym pucharem na najwyższym stopniu podium. Tego dnia na podium stawali również inni uczniowie z naszej szkoły. Zuzanna Pobudkiewicz i Michał Popławski  zajęli III miejsca, Aleksandra Grzegorczyk zajęła II miejsce.  Blisko podium byli równiej Mateusz Waleśkiewicz, Michalina Bąkała, Urszula Wolańska, Piotr Rakoczy. Następne biegi z cyklu Grand Prix Lęborka odbędą się wiosną - 9 i 30 kwietnia, a więc jest trochę czasu na popracowanie nad lepszą formą sportową.

tekst i fot. Waldemar Juszczak

dziecko z dyplomem