Data: 11-11-2023

Kolejny sukces sportowy zanotowali nasi uczniowie! Tym razem chłopcy starsi w ramach Igrzysk Młodzieży wywalczyli II miejsce w unihokeju w zawodach powiatowych. Finał powiatowy odbywał się tradycyjnie w SP 5 w Lęborku. Rozgrywki prowadzone były systemem "każdy z każdym ". Drużyna pokazała charakter i wolę walki. Mimo wcześniejszej porażki i remisu wygrali ostatni mecz z faworytami i gospodarzami - drużyną z "piątki". Jedyną bramkę na wagę zwycięstwa strzelił 5 sekund przed końcem spotkania Jacek Lodziński. Cały zespół zasługuje na wyróżnienie. BRAWO!!!

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Nowej Wsi Lęborskiej, trzecie - SP 5 Lębork, czwarte - SP Siemirowice.

Skład drużyny: Jacek Lodziński, Szymon Łagód, Patryk Blok, Mikołaj Piwka, Krzysztof Stefański, Nikita Marchenko.

Źródło info i fot.: FB SP Wicko

Grafika 1: II miejsce drużyny chłopięcej SP Wicko w unihokeju w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży
Grafika 2: II miejsce drużyny chłopięcej SP Wicko w unihokeju w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży
Grafika 3: II miejsce drużyny chłopięcej SP Wicko w unihokeju w zawodach powiatowych w ramach Igrzysk Młodzieży