Eliminacje gminne w Unihokeja

Data: 28-10-2021

26 października w naszej szkole odbyły się gminne eliminacje w unihokeja dziewcząt i chłopców. Zawody te były bardzo udane dla uczniów z naszej szkoły. Dziewczęta młodsze i chłopcy młodsi w ramach "Igrzysk Dzieci" pewnie pokonali swoje koleżanki i kolegów  z SP Szczenurze, zdobywając tym samym awans do zawodów powiatowych. Bardzo dobre zawody rozegrali również chłopcy starsi w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, wygrywając z SP Maszewko (3:0) oraz SP Szczenurze (4:0). Te zwycięskie mecze również dały awans do zawodów powiatowych. Dziewczęta starsze mimo ambitnej gry uległy w dogrywce (1:2) koleżankom z SP Szczenurze. Zawody powiatowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (grupa starsza) odbędą się 4 listopada 2021 r. w SP-5 w Lęborku, natomiast grupa młodsza (Igrzyska Dzieci) rozegra swoje eliminacje również w SP-5 w Lęborku dnia 5 listopada 2021 r. Życzymy powodzenia i zwycięskich pojedynków w eliminacjach powiatowych.

tekst i fot. Waldemar Juszczak

czworo uczniów na zdjęciu