Egzamin na kartę rowerową dla klas piątych i szóstych SP Wicko

Data: 23-09-2023

W piątek, 22 września 2023, uczniowie klas Va, Vb, VIa i VIb zmagali się z egzaminem praktycznym na kartę rowerową w Lęborku. Do Lęborka 43 - osobowa grupa uczniów wybrała się z własnymi (dwoma szkolnymi rowerami). Przy okazji bardzo dziękujemy Panu Czesławowi, naszemu  szkolnemu konserwatorowi, za szybki remont i konserwację sprzętu.

Ekipa w składzie: Katarzyna Monczak, Lucyna Prądzinska, Łukasz Nowotka, Marta Paczuła-Bullmann i Piotr Ernest - w stylu wojskowym zameldowała się, gotowa na egzamin praktyczny, w miasteczku ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.

Trzyosobowa ekipa egzaminatorów pod dowództwem komendanta Arkadiusza Lody sprawnie przeprowadziła egzamin. Osiągnęliśmy sukces niemalże 100%, drobna poprawka nastąpi w czerwcu.

Składamy podziękowania dla Pań Policjantek, które wzięły na swoje barki ciężar egzaminowania, oraz słowa uznania dla całej ekipy, a także dla cichych wspomagających przebieg wyjazdu i całego egzaminu, bez których nie udałoby się zrealizować tego przedsięwzięcia:)

Wszystkim uczniom życzymy szerokiej drogi. Nie zapominajcie o kasku, bezpieczeństwo przede wszystkim!

Fot. i tekst: Piotr Ernest oraz  FB SP Wicko

Grafika 1: Egzamin na kartę rowerową dla klas piątych i szóstych SP Wicko