Dzień Dyni w SP Wicko

Data: 30-10-2022

Piątek, 28 października 2022, w Szkole Podstawowej w Wicku był bardzo wesoły i pełen pozytywnej energii. Na drugiej i trzeciej godzinie lekcyjnej klasy I-III bawiły się na dyskotece. Pani Bożenka Klawikowska ze szkolnej świetlicy malowała dzieciom buzie. Zabawy i tańce zorganizowały dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego. Ponadto cały dzień funkcjonowała kawiarenka z ciastem i napojami. Zebrane pieniądze będą do dyspozycji Samorządu Uczniowskiego na różne akcje, happeningi czy wydarzenia, których organizatorem będzie SU.

Po południu odbyła się dyskoteka dla klas IV-VIII. Staramy się, aby pobyt w naszej szkole był dla uczniów komfortowy, radosny i przyjazny. Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które poświęciły wczoraj swój wolny czas, aby udekorować małą salę.

Źródło info i fot. FB SP Wicko