Data: 29-09-2023

W poniedziałek, 25 września 2023, członkowie DKK działającego w Bibliotece Szkolnej w Wicku po raz pierwszy mieli okazję porozmawiać o książkach i spotkać się po okresie wakacji szkolnych. W tym roku Dyskusyjny Klub Książek działa pod znakiem dziewcząt  z klas V-VIII. Na opowiedzenie wszystkich wrażeń z poznanych bestsellerów nie było czasu, a 45 minut jak zawsze okazuje się zbyt krótkie, żeby porozmawiać o wszystkich przeczytanych książkach. A było o czym pogadać! Rekordzistka, Maja, przeczytała w czasie wakacji 85 książek! Gratulujemy!

Do zobaczenia w październiku na następnym spotkaniu.

Grafika 1: Dyskusyjny Klub Książki w Bibliotece Szkolnej w Wicku wznowił swoją działalność po wakacjach
Grafika 2: Dyskusyjny Klub Książki w Bibliotece Szkolnej w Wicku wznowił swoją działalność po wakacjach
Grafika 3: Dyskusyjny Klub Książki w Bibliotece Szkolnej w Wicku wznowił swoją działalność po wakacjach