Dwutygodnik "Victor" czeka na Was w Bibliotece Szkolnej w Wicku - zapraszamy nie tylko ósmoklasistów

Data: 10-03-2022

Od roku w naszej bibliotece znów gości dwutygodnik "Victor" dla starszych klas SP oraz jego młodszy odpowiednik "Victor Junior".

W gorącym przedegzaminacyjnym okresie zachęcamy zwłaszcza klasy starsze do korzystania z darmowych przewodników po lekturach oraz samodzielnego sprawdzenia się w próbnych testach z matematyki, języka angielskiego i języka polskiego - dostępnych w "Victorze".

Klasa VIIIC już korzysta z tej formy powtórki przed egzaminem. Zachęcamy pozostałe klasy ósme, by również poćwiczyły z "Victorem" przed majowymi egzaminami.

Zapraszamy naszych uczniów do korzystania z dwutygodnika "Victor" dostępnego w Bibliotece Szkolnej w Wicku