Data: 22-12-2021

Aż 62 uczniów SP Wicko - członków szkolnego SU i Wolontariuszy od klas najmłodszych do najstarszych pokazało wielkie zaangażowanie w szlachetną akcję charytatywną "Dar Juniora dla Seniora". Jesteśmy z Was dumni! Dzięki Wam akcja się powiodła: przygotowaliśmy 7 paczek dla samotnych mieszkańców naszego terenu. Wielkie dzięki za Wasze piękne dary od serca!

Grafika 1: "Dar Juniora dla Seniora". Nasi Wolontariusze i działacze Samorządu Uczniowskiego lubią pomagać i robią to wspaniale!
Grafika 2: "Dar Juniora dla Seniora". Nasi Wolontariusze i działacze Samorządu Uczniowskiego lubią pomagać i robią to wspaniale!