Anna Bladoszewska, uczennica klasy IIIA SP Wicko, wyróżniona w konkursie plastycznym w Lęborku

Data: 25-10-2021

Z radością informujemy, że nasza trzecioklasistka, Anna Bladoszewska, została doceniona za swój plastyczny talent i wyróżniona w konkursie plastycznym pod nazwą Gdyby w Lęborku mieszkał Smok..., zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku. Do konkursu przysłano aż 103 prace z całego powiatu lęborskiego. Oceniono dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych naszego regionu. Tematem konkursu było stworzenie przestrzennej pracy przedstawiającej smoka, dowolną techniką. Gorąco gratulujemy Ani sukcesu!

źródło obrazka: facebook.com/Biblioteka.Lebork/