Akcja Charytatywna dla Antosi Dybowskiej w SP Wicko

Data: 21-03-2023

16 i 17 marca 2023 roku w naszej szkole odbył się Kiermasz Charytatywny, który został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i szkolny wolontariat. Celem kiermaszu było zebranie środków dla Antosi Dybowskiej na operację rączki. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród całej społeczności szkolnej.

SKŁADAMY WIELKIE PODZIĘKOWANIA:

Rodzicom, Nauczycielom, Dyrekcji szkoły, Wójtowi Gminy Wicko Dariuszowi Waleśkiewiczowi, Radzie Rodziców, Pracownikom obsługi i administracji szkoły oraz Panu Rafałowi Brzeskiemu – właścicielowi sklepiku szkolnego za przekazanie 20% z utargu w dniach kiermaszu.

W ciągu dwóch dni zebraliśmy 4575,13 złotych.

Cieszymy się, że mogliśmy liczyć na naszych wspaniałych Rodziców, którzy wsparli zbiórkę pysznymi ciastami, słodyczami, napojami i gadżetami.

WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W AKCJĘ DZIĘKUJEMY RÓWNIEŻ W IMIENIU RODZICÓW ANTOSI

oprac. M. Paczuła-Bullmann